Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر علمی کاربردی کشور با رقابت 479 ورزشکار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، این المپیاد در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو ومیدانی، تکواندو، تیراندازی، شطرنج و کاراته برگزار شد.

رقابت های دو ومیدانی چهارمین دوره المپیاد دانشجویان دختر علمی کاربردی کشور با درخشش دونده های همدانی برگزار شد.

در این رقابت ها و در ماده 1500 متر سمیرا زمانی از همدان به مدال طلا رسید، زهره شیخ مرادی دیگر دونده همدانی به نشان نقره دست یافت و زهرا مرادی از زنجان نشان برنز را به دست آورد.

در ماده 100 متر صفیه دستجردی از یزد مدال طلا را کسب کرد، وحیده کردلو از زنجان نقره گرفت و مریم ابوالفتحی از کرمان به مدال برنز دست یافت.

همچنین در ماده پرتاب وزنه فریده کردلو از زنجان به نشان طلا رسید، فاطمه بروشکی از مرکزی نقره ای شد و فاطمه سعیدی از قزوین به مدال برنز دست یافت.

در ماده چهار در یکصد متر امدادی نیز تیم های کرمان، قزوین و خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

 92 دونده از 31 استان کشور با قضاوت 25 داور در این رقابت ها که به میزبانی پیست تارتان استادیوم شهدای قدس همدان برگزار شد، شرکت داشتند.

 تیم تهران مقام قهرمانی چهارمین دوره المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه علمی کاربردی کشور را کسب کرد.

در این رقابت ها که با شرکت 34 تکواندوکار در قالب 16 تیم به میزبانی سالن شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی شهر همدان برگزار شد، تیم اصفهان با 21 امتیاز مقام دوم را به دست آورد.

همچنین تیم های ایلام با 14 امتیاز، زنجان با 12 و همدان با 10 امتیاز به ترتیب مقام های سوم تا پنجم را کسب کردند.

قهرمانان پیکارهای کاراته چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور به میزبانی همدان معرفی شدند.

36 کاراته کار با قضاوت 10 داور در دو بخش کاتا و کومیته پیکار کردند. در این پیکارها و در بخش کمیته ، محدثه مرادی از مرکزی، مولود بزرگیان از خوزستان و عاطفه پاکدامن از فارس به ترتیب عنوان های اول تا سوم وزن منهای 50 کیلوگرم را کسب کردند.

در وزن منهای 61 کیلوگرم زهرا آبکارگر از گیلان قهرمان شد، فاطمه احمدی گرجی از مازندران دوم شد، زهره احمدی از بوشهر و لیلا رضایی از کرمانشاه به طور مشترک سوم شدند.

در وزن منهای 68 کیلوگرم نیز شکوفه السادات میرمطهری از مرکزی عنوان نخست را کسب کرد، نگین حمیدی از خوزستان دوم شد، غزاله فرجیان از همدان و مرضیه اکبرزاده از مازندران به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.

در بخش کاتا نیز هما سلیمانی خوشروئی از مرکزی قهرمان شد، فتانه تیزهوش از گیلان در جای دوم ایستاد، مرضیه اکبرزاده از مازندران و زهره احمدی از بوشهر به طور مشترک سوم شدند.


٠٨:٣٥ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٧١